goma per sprintera 16 C

Shitet nga: luan 29 Dhj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma te po sa ardhuna nga zvicrra jan shum te mira mundni me ardh mi kqyr edhe vet .205.65.R 16 C
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim