shes fellne 18 coll

Shitet nga: aziz telaku 11 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesh fellne nr18 me guma te veres baj edhe ndrrim me 17 coll sipas marrveshjes fellnet jan per www boro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim