shes fellnet 16

Shitet nga: besnik 28 Jan 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 16 me 4shrafa, jan te reja/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim