shiten Fellne 17 ose ndrrim me 15 vw

Shitet nga: Genti 25 Dhj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash 17ose ndrroj me 15 ose me goma te reja 15.... kontakt edhe viber 049 207 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim