shiten goma te reja 18

Shitet nga: mujabi 17 Sht 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma 18 per dimer te reja te ardhura nga italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim