shiten urgjent goma te reja 18 she

Shitet nga: muhabi 17 Sht 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4goma te reja 18 she te sapo ardhura nga italia me zero KM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim