2 box te muzikes.1300w 1 nje.te montuara special.

Shitet nga: labinot 17 Mar 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Jane te montuara special me derrase.2 box nga 1300w origjinal nga sonny
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim