DvD per vetur

Shitet nga: Azem Bytyqi 14 Dhj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Paisjet jan te ardhura nga gjermanija jan te pa perdorura paisjet kan lojra te ndryshme per te luajtur femijet kan dorza si te playstation per te luajtur, mund te shikosh filam apo te ndegjosh muzik, kan drigiton komandues, jan DVD, dhe kan vendin e kyqjes te qdo USB ose SD-cart. Na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim