Kompjuter per vetura

Shitet nga: Fadil 05 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kompjuter per vetura (Diagnoz) I njeh te gjitha llojet e veturav. Univerzall. Osht e ardhne.prej Anglie..shum pak e perdorne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim