Magnat

Shitet nga: labinot 28 Nën 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
magnat 900w(40 euro) dhe blaupunkt 400w (30 euro)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim