Pajaqall per muzik per vetura

Shitet nga: Blendi 09 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Asht ne gjendje te mir 450w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim