Radio per golf 5 me navigacion

Shitet nga: sami 26 Gsh 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Eshte i perdorur por punon shume mire me cd raidio telefon aux navi te gjitha eshte original jo kinez viber : +37744826862
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim