Shiten Pajisjet e Digjejes

Shitet nga: Jeton Kryeziu 20 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Te ardhura nga zvicrra ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim