instalime

Shitet nga: meriton 22 Gsh 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
bejm instalimin e rrymes muzikes ne automjete dhe instalimin e rrymes ne traktora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim