pajaqall per vetur

Shitet nga: enver mazreku 17 Mar 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Pajaqall per vetur 30 qmim i diskutushem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim