radjo JVC

Shitet nga: xoni 13 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radjon JVC me CD ,radjoja punon shum mir dhe ben per te gjitha llojet e veturave . pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim