Drita dhe stopa te kerrew te ndryshem

Shitet nga: drini gashi 03 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes drita se stopa te mramt te kerrewe te ndryshet,. drita dhe stopa ka te kerrew prej witit 2002 e me te wjeter.jon te ardhur nga gjermonia jon te perdorur po jon te rujtur shumm? jen ardh ne kosow me 02.03.2015.QMIMI OSHT ME MARWESHJE/FOTOT NUK I KOM WEQ KUSH OSHT I INTERESUM PER MA SHUM LET LAJMROHET NE KETA NUMRA?049-897-224.OSE 044-159-975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim