Pjes per Renault Megan 1.5 dizel -03

Shitet nga: Renault klio 19 Maj 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per renault Megan 1.5 dizel.03 boshpumpen, dinamen, starterin(angllaser), motorin e klimes si dhe shpanerin + per vw golf 3 menjaqin per TDI.
Numrat per kontakt:
044 336 055 dhe
+38649 366 055.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim