Shtopa dhe fara

Shitet nga: Drin 15 Dhj 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes shtopa dhe fara per makina. Mercedes. Ford. Fiat. Golf. Renault. Toyota pezho.etj. Te vitit 2000deri2004

Boj Ndrrim me Veture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim