Prokolica per veture

Shitet nga: Hamdi Krasniqi 12 Pri 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Rimorkio
Shitet Prokolica , esht ne gjendje te rregullt , esht e ardhur nga gjermania , Dhe esht shum e mir esht e rujtur dhe pak e redorur , Per me shum hollsi te tjera rreth kesaj mund te na kontaktoni ne numrat personal. 049228695
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim