Paisje per frizere

Shitet nga: sedat 20 Shk 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
jan --- 3 -Pasqyre 3 -karrika 3 -mbajtse 1 -pasqyr e madhe 1 -aub me karrike 1 -lavaman per larjen e flokve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim