paisje per auspuh ben zhurm

Shitet nga: auspuh 31 Jan 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Bon ne te gjitha lloje te veturave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim