Airbag Radio Pajaqalla

Shitet nga: Kujtim 05 Shk 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Të tjera
Pjes të Bmw-së Airbag për bmw serit ,BMW-E 60.Pajaqallat (Përforcusë) CRUNCH GTS series 1100 watt 4 dalje,Z-mac 1500 watt 4 dalje ,Toxic 1600watt 4 dalje .Radip pioner 50x4watt usb sony 52x4 watts usb grondig.të gjitha këto paisje dhe pjesë janë të ardhura nga austria dhe janë në gjendje shumë të mir.Ata qe deshirojn ti marrin airbag-ët me shumic mund ti marrin me çmim më të lirë,po ashto kjo ofer vlen edhe për radiot dhe pajaqallat. gjithë të intersuarit mund të kontaktojnë në tel.049752133, Ju mirë presim telefonata serioze .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim