Bejm transport qantav dhe teknik nga zvicra

Shitet nga: reshit 10 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Të tjera
Bejme transport te qanta dhe teknik nga zvicra deri ne shpi
n'a kontakoni ne kete numer eshte edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim