Gjenerator

Shitet nga: muhamet 13 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Të tjera
shitet gjeneratori , esht ne gjendje shume te rregullt dhe shpenzimet ika shume te vogla gjeneratori eshte dizell 7.5 kva , ju lutemi qe te na kontaktojn vetem bleres serioz !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim