Gomat bashk me bandash

Shitet nga: goma 23 Mar 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Të tjera
Shes goma me bandash per golldon gomat ikan te reja dhe jan 5-12 numrat per info lajmro 045537942 ose 049312836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim