Kompresor dhe maqin per auto larje

Shitet nga: arsimi 29 Sht 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Të tjera
kompresori ne gjendje te mir pune po ashtu maqina e autolarjes eshte ne gjendje te rregullt e prodhuar ne zvicerr viti 2006
qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim