alfaromeo 155 per pjes

Shitet nga: imer 23 Maj 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Të tjera
shiten pjes per alfarome 155 benzin
motori kumplet
branikat mbrapa dhe para
4 dyer
2 krillat e majta dhe 2 te djathta
interjeri i mbrendeshem me nje fjal asht komplet viq e qmontume shihen e edhe ne foto per mashum kontaktoni ne nr.049678836 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim