kashera

Shitet nga: zymer morina 20 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Të tjera
Kashera te importuara nga zvicrra dhe jan te gatshum per perdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim