Kamion

Shitet nga: .... 15 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Malishevë
shes kamion esht dizel 2.5 1vit rigjistrim viti i prodhimit te matorrit asht 99 dhe viti i prodhimit te krasaris esht 89 per me shum informata na kontaktoni ne numrin 044 965 327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim