Kamion per transport materiale ndertimore etj..

Shitet nga: zenel 25 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Malishevë
kamion 8kobik me prokolic te gjat 5 metra si dhe ka kranin e gjat 10 metra qe esht nje kamion ideal per firmat ndertimore ose per transport material ndertimor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim