Kamionin mercedes 26/28 -84

Shitet nga: isak 05 Qer 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
shes kamionin mercedes 26/28 viti prodhimit 84 kamioni eshte nbe gjendje te rregullt dhe nuk ka rexhistrim pore vetem eshte i qlajmetuar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim