Liebher 902

Shitet nga: Lumi 03 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes liebher 902 viti 1992 per me shum kontakto 049 610 011 044 610 011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim