T4 2.5 1999VITI RKS

Shitet nga: ERMAL HOTI 08 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi ne gjendje te mir rks asht qe dy vjet ne kosov i iportuar prej zvicrre ka dy dyr anash gjam pasqyre me pull per me shum na kontaktoni 045.525.180 049.231.131
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim