2011 Caterpillar 308D CR

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
745 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim