33.403

Shitet nga: Man 33.403 02 Jan 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 33.403 i sa po ardhur nga Austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim