Actros 26-40

Shitet nga: xhemë 01 Mar 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet actros 26-40 viti i prodhimit 2001 Kamioni posedon :Klim Retarder Intarder Tempomat Gomat 70% te pa shfryzume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim