Bager Liebherr 902 elektronik

Shitet nga: arif 17 Tet 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bager Liebherr 902 elektronik
Boj Ndrrim me bager me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim