Bager fuchs

Shitet nga: Luan 03 Jan 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
22 tone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim