Bager fucks

Shitet nga: Luan 02 Jan 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
22 tona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim