Bager liebherr 902 litronic

Shitet nga: Arif 09 Jan 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bager liebherr 902 litronic ne gjendje shumm te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim