Cisterne 2000L

Shitet nga: Jakup 29 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Cmimimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim