ELT 35 90

Shitet nga: habib 25 Shk 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ELT 35 Viti 90 Lenda Djegse Diezel
Ne gjendje te rregult
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim