Eskavator Nissan

Shitet nga: Shkumbim 31 Tet 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Eskavatorin Nissan 4.5 ton në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim