FORD TRANZIT -98 2.5 dizell ngjendje shum tmir

Shitet nga: Besi 21 Jan 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ford tranzit 2.5 dizel motorin e ka shum ngjendje te mir
Goma ka te dimrit shum te mira
Baterin e Mir
Regjistrimi I par ne ks
Vajin e nderrum me filtera me rryp servis komplet I kryer
Motori nuk shpenzon vajin

044/049--254--640Regjistrim I skaduar ne muajin e 11 2013 ka skadu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim