Fiat cobelco

Shitet nga: Dani 20 Dhj 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagirn Fiat cobelco 13 ton viti i prodhimit 2003 bageri asht ne gjendje te rregullt per me shum informata 049498218-044938311
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim