Frez

Shitet nga: Frez 28 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes frezen se nuk me duhet më ësht në gjendje pune përveq zingjiri don nderruar tjerat gjithqka ne rregull punon si ora e zvicrres boj nrrim
Me mbjell rrush asht edhe pemishte e gatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim