Furgon VW

Shitet nga: Zeqir krasniqi 01 Jan 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim