Grajfer

Shitet nga: Istref 25 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes grajferin per kamion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim