Iveco Magirus 8-13

Shitet nga: Bujar Gegaj 29 Shk 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Iveco Magirus 8-13 Ne Gjendje T Rregullt Me Ka Krejt Ashtë Ska Nevojë Mi Shti Asni Sen.. Gomat Edhe Koshnicat I Ka Te Ndrrume Gjindemi Ne Komunen E Malisheves Na Kontaktoni N Kta Numra 049128005 -044637853
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim